Blogi

Äripäeva blogi, osa 10

Väljas on praegu nii jõle ilm, et tahaks selle kuramuse ilmataadi üles otsida ja Moskva alla pagendusse saata. No päriselt. Just kuulsin õõvastavat kriginat ja käisin ukse peal piilumas – taevas on nii madalal, et üks pilveserv tahtis mu korstnakivid paigast lükata. Isegi varesed ei riskinud tiibu sirgu lüüa, vaid nokkisid tujutult katusesambla vahele peidetud konditükke, mis nad suvel naabrivanamehe penilt piistu olid pannud.
Kuradi kaamos, ma ütlen. Varsti hakatakse kõrvitsaid lõikuma, siis kukuvad päkapikud ringi hiilima ja finaaliks on pool aastat lõõtsuvat tuult, raagus puid ja valget sitta.

Loe lisaks

Äripäeva kolumn, osa 9

Ma ei taha kuidagimoodi väärikate majandusinimeste keskel hakata propageerima alkoholismi, aga olgem ausad – väga paljud head mõtted ja lõbusad seigad on ilmavalgust näinud just siis, kui mõnus vine on hallid ajurakud kergelt otuks rutjunud. Ei, ega palju koledat juhtub sedasi muidugi ka. Näiteks üks mu sõber ärkas rokkfestivalil jäkušottide loopimise järel võõras telgis selle peale, et ... ah, las ta jääb.
Ühesõnaga: ma tahan teile seekord rääkida, kuidas endale päris toidukäru sain.

Loe lisaks

Äripäeva kolumn, osa 8

Jou-jou, ärirahvas! Pommdigipomm! August 2023, mässiv! Myrakas on jälle majas! Aa, ei, ma sellest räpivärgist tean samapalju kui oma kubet lakkuv mangust BSH eraelust. Proovin lihtsalt toore jõuga noortepärane olla. Sest nagu ma aru olen saanud, siis näoraamat on põhimõtteliselt virtuaalne vanadekodu. Elus kibestunud tüübid, kellel on pooled karvad pealae pealt ninna ja kõrva ümber kolinud, räuskavad seal üksteise peale, et pärast oleks julgem end magama nutta.

Loe lisaks

Äripäeva kolumn, osa 7

Mõnikord peab lapse juurest ära minema. Hinges piinad ja südames mure, siirdus noor toitlustusettevõtja ja Äripäeva kolumnist Üllar "Myrakas" Priks sinise mere ja kõrgete mägede poole ning jättis äri seniks partnerite kätte.
Loe lisaks

Äripäeva kolumn, osa 6

Äripäeva kolumnist Üllar "Myrakas" Priks sai teada, et moodsad urinaalid ei haisegi eriti palju hullemini kui teiste kauplejate telkides kärssav liha, ning nägi hulgaliselt ülespoole suunurkadega matsunud suid.
Loe lisaks

Arhiiv