Suur M on köögikratt, kes toimetab selle nimel, et gurmaanid saaksid nii kõhule pai, silmadesse sädeme kui ka vajadusel suust tuleleegi välja. Kogu kraam on vegan, kuid ei tapa ka paadunud omnivoori.

TOIDUKÄRU

Soojemal ajal oleme ratastel ning kostitame inimesi kõikjal Eestimaal maitsva vegan tänavatoiduga. Selle alustaladeks on kõikvõimalikud grillvõikud ja hot dogid. Külluslikud, tervislikud ja värsked – lubame. Kõiki meie purgitooteid kasutame ka oma võikudes ning neid saab mõistagi toidukäru juurest kaasa osta.

Ajal, mil inimesed aga toas eelistavad mõnuleda, sõidame meie mööda Eestit oma catering tiimiga.

TOOTED

Meie kaubamärgi aluseks on pealik Myraka srirachad Suur M ja Kuldne M. Neist esimene on rahulikumat laadi ning ei ehmata ka algajaid katsetajaid pildituks. Kuldse M-i sisse käib aga vana hea habanero ja see võib teinekord täitsa rõõmupisara silmanurka tuua.

2023. aasta alguses lükkasime hoo sisse vegantoodete sarjale “Siin ei ole kala”. Esimeseks lapsukeseks oli porgandilõhe “Lohe & Suits”, sellele järgnes baklažaanist vürtsikilu “Plaan B” ning praegu võimleme uue toote kallal, mille tööpealkirjaks on “Räme Tomat” ja mis jahib piinavabu seoseid tomatikastmes räimedega.


Sorteeri:
Otsing:
Dsc07413 2
Plaan B (330 ml)
Lisa ostukorvi
7,00 €
Dsc07409 2
Lohe & Suits (330 ml)
Lisa ostukorvi
7,00 €
Dsc07417 edit 2
Kuldne M (100 ml)
Lisa ostukorvi
10,00 €
Dsc07395 2
Suur M (100 ml)
Lisa ostukorvi
10,00 €